Головна Пошук Почта

18.02.19

Новинка от Доминик!

04.06.18

С днем защиты детей !

13.04.18

С празником пасхи !

Наш дистриб'ютор у місті  Обрати місто

 

 

 

Наша страница в Фейсбук

Продукція

Торгова марка “Домінік” пропонує Вашій увазі каталог продукції, яка поєднує в собі прийнятну ціну та високу якість. Завдяки цьому компанія займає стійку позицію на ринку України, а також на ринках ближнього та дальнього зарубіжжя.


Такі результати були досягнуті завдяки високопродуктивним, сучасним технологічним лініям, якими обладнані виробничі цехи ПрАТ “Полтавакондитер”, а також постійному контролю над якістю продукції, що випускається.


ПрАТ “Полтавакондитер” пропонує широкий та різноманітний асортимент кондитерських виробів, який постійно поповнюється інноваційною продукцією. Результатом спільних розробок іноземних технологів та технологів фабрики стало створення сучасних продуктів, більшість з яких – унікальні. Технологічна база підприємства дає можливість випускати кондитерські вироби, які відповідають світовим стандартам.


Однією з головних наших задач є збереження стабільності у відносинах, що вже склалися,  та завоюванні довіри у покупців. При цьому приоритетним та вирішальним для нас залишається думка споживачів нашої продукції.


Купуючи солодощі ТМ “Домінік”, Ви можете бути впевнені  в тому, що купуєте дійсно смачну, корисну та високоякісну продукцію.

 

 

Продукцію під ТМ «Домінік» ми реалізуємо через мережу офіційних дистриб’юторів, а також через фірмову мережу магазинів.

Закрыть
Дніпропетровськ
Киев