Головна Пошук Почта

18.02.19

Новинка от Доминик!

04.06.18

С днем защиты детей !

13.04.18

С празником пасхи !

Наш дистриб'ютор у місті  Обрати місто

 

 

 

Наша страница в Фейсбук

Дистриб'юція

  Дистриб’юторська  мережа компанії ПАТ “Домінік”  охоплює всю території України. Однак, солодощі ТМ “Домінік” відомі також і за її межами – в Казахстані, Фінляндії, Азербайджані, Монголії, Грузії, Молдавії, Таджикистані, Киргизії, Туркменії, Естонії, Литві, Латвії.    


ПАТ “Домінік” особливу увагу приділяє співробітництву з покупцями. Широка торговельна мережа охоплює всі регіони України, ближнє та дальнє зарубіжжя, сприяє ефективному збуту. Основна наша задача в роботі з партнерами – збереження стабільності у відносинах, що вже склалися, та завоювання довіри у нових покупців. Існуюча гнучка система знижок, а також кваліфікована робота персоналу, що зацікавлений в успішному розвитку бізнесу наших партнерів, є гарантом взаємовигідної співпраці.


  Якщо Ви займаєтесь дрібнооптовою або роздрібною торгівлею продуктами харчування та бажаєте отримати додаткову інформацію про нашу продукцію, звертайтесь, будь ласка, до дистриб’юторів ПАТ “Домінік”, які завжди запропонують Вам широкий вибір кондитерських виробів ТМ “Домінік”. 

 

distribuciya.jpgЯкщо Ви займаєтесь дрібнооптовою або роздрібною торгівлею продуктами харчування та бажаєте отримати додаткову інформацію про нашу продукцію, звертайтесь, будь ласка, до дистриб’юторів ПАТ “Домінік”, які завжди запропонують Вам широкий вибір кондитерських виробів ТМ “Домінік”.  

 

 
Закрыть
Дніпропетровськ
Киев