Головна Пошук Почта

18.02.19

Новинка от Доминик!

04.06.18

С днем защиты детей !

13.04.18

С празником пасхи !

Наш дистриб'ютор у місті  Обрати місто

 

 

 

Наша страница в Фейсбук

Виробнича територія №2

proizvodstvennaya_ploshadka_2_konfeti.jpgШоколадний, цукерково-карамельний  і борошняний цехи оснащені сучасним обладнанням, на якому випускається багато стратегічних продуктів.

Завдяки модернізації виробництва кондитерських виробів у цехах став можливий додатковий випуск великої кількості інноваційних продуктів.

Виробництво якісного шоколаду — вищий пілотаж кондитерського мистецтва. Щоб отримати плитку ніжного молочного або чорного шоколаду, потрібна  високоякісна шоколадна маса, отримання якої можливо тільки за допомогою сучасного обладнання.

Наша технологічна база дає можливість  створювати шоколадні вироби, які відповідають  світовим стандартам. А саме, це дві лінії швейцарського концерну „Buller” – з виготовлення шоколадних мас і з виготовлення плиткового шоколаду. Дане обладнання забезпечує технологію сухого  конширування шоколадних мас, що значно покращує їх якість за рахунок підвищення ступені подрібнення.

У 2005 році підприємством налагоджено виготовлення пористого шоколаду. На сьогодні пористий шоколад широко представлений в асортиментній лінії і користується підвищеним попитом у споживачів.

На фабриці випускається молочний і чорний шоколад. Вчені давно відкрили позитивну дію чорного шоколаду на серцево-судинну і нервову систему людини. Дієтологи всього світу рекомендують людям, які дбають про своє здоров’я, включати в свій щоденний раціон чорний шоколад. Вміст какао-продуктів у чорному шоколаді  від торгівельної марки „Домінік” — від 60 до 85%, в залежності від асортиментної групи, а в молочному шоколаді — 33 %.

 

Асортимент шоколаду нараховує близько 60 найменувань продукції.

 
Помірна цінова політика виділяє фабрику серед інших виробників кондитерських виробів в Україні й за кордоном.

proizvodstvennaya_plohadka_2_shokolad.jpgНаша компанія, вперше в Україні, освоїла випуск 200-грамового шоколаду, а також новинкою ринку був випуск пористого 120-грамового шоколаду. Окрім того, випускається шоколад в плитках форматом 100, 50 г.

Серія шоколаду „Домінік” – яскравий приклад вдалого поєднання творчого пошуку технологів підприємства і можливостей сучасного обладнання. Асортиментний ряд нараховує близько 30 найменувань шоколаду „Домінік”: молочного та чорного з різними добавками й смаками.

Особливе місце в асортиментному ряді займає лінія елітного шоколаду „Домінік Преміум”. На сьогодні — це сміливе рішення в області різноманітності смаків.

Серія тематичного шоколаду „Полтава”,  „Доминик — Дитячий”, „Чарівним жінкам”, „Закоханим від Домінік”, „З Новим Роком та Різдвом!”, „Зі святом Великодня!” розширює асортимент шоколаду і дає можливість запропонувати чудовий подарунок до свята. Гурмани оцінять шоколад з шипучою карамеллю.

Також на підприємстві випускається класичний вид шоколаду: „Оленка”, „Чайка”, які вже достатньо довгий час мають стабільний попит. Цей шоколад представлений водночас в декількох формах, що дозволяє розширити коло його споживання.


proizvodstvennaya_ploshadka_2_figurni_shokolad.jpg В шоколадному цеху виготовляється також фігурний шоколаду вигляді шоколадних яєць з іграшками і шоколадних пустотілих фігурок. Крім плиткового і фігурного шоколаду, цех випускає цукерки пралінових і помадних сортів з рідними наповнювачами. Розширяють асортимент традиційні цукерки „Смак ліщини”,  „Три мисливці”.


proizvodstvennaya_ploshadka_2_saharnoe_pechenie.jpgОкрім шоколадної продукції, освоєний випуск більше сорока видів різноманітного цукрового печива. Італійське обладнання фірми „Laser” дозволяє постійно вдосконалюватися в області якості та урізноманітнювати форми виробів. Додаткові можливості обладнання дали гарний результат для розширення асортиментного ряду печива. В борошняному цеху випускається цукрове, здобне і вівсяне печиво. Воно виготовляється з різними начинками, а також глазуроване, частково глазуроване та з присипками. Гарним попитом у споживачів користується печиво „Гармонія Сходу”, „Домінік мобілка” в цукрі, „Коломбіна” в цукрі, „Квітка сакури”.  Доповнюють асортимент продукти здорового способу життя — батончики на основі мюслі.


proizvodstvennaya_ploshadka_2_draje.jpgНаша фабрика володіє унікальною лінією з виготовлення оригінального продукту — драже.

 

 

Продукцію під ТМ «Домінік» ми реалізуємо через мережу офіційних дистриб’юторів, а також через фірмову мережу магазинів.

Закрыть
Дніпропетровськ
Киев