Головна Пошук Почта

18.02.19

Новинка от Доминик!

04.06.18

С днем защиты детей !

13.04.18

С празником пасхи !

Наш дистриб'ютор у місті  Обрати місто

 

 

 

Наша страница в Фейсбук

Якість

Задачі служби з якості – забезпечення функціонування систем менеджменту якості й безпеки на підприємстві у відповідності з вимогами стандартів, здійснення лабораторного контролю якості продукції, що випускається, на всіх етапах виробництва: від початкової стадії – контролю сировини, що надходить, – до контролю якості готової продукції. Лабораторний контроль здійснюють центральна і 8 цехових лабораторій.


На ПАТ „Домінік” з 2005 року впроваджена і сертифікована Система менеджменту якості, що підтверджено сертифікатами на відповідність системи  якості згідно вимог ГОСТУ ISO 9001-2001 і Міжнародного стандарту ISO 9001-2000. Крім того, розроблена й впроваджена Система менеджменту безпеки продуктів харчування у відповідності до вимог Міжнародного стандарту ISO 22000:2005 „Система менеджменту безпеки продуктів харчування – вимоги до організації процесу виробництва і поставок”. Діюча на підприємстві інтегрована система СМЯ і СМБВП дозволяє виявляти, оцінювати, контролювати і управляти якістю й харчовими ризиками на всіх етапах виробництва.


Друга виробнича територія, перша в Україні, повністю сертифікована згідно системи HACCP. Це дало нам можливість  продавати продукцію в Західній Європі.

 

Продукцію під ТМ «Домінік» ми реалізуємо через мережу офіційних дистриб’юторів, а також через фірмову мережу магазинів.

Закрыть
Дніпропетровськ
Киев