Головна Пошук Почта

Наш дистриб'ютор у місті  Обрати місто

 

 

 

Наша страница в Фейсбук

Продукція ТМ "СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК"

 

 logo.jpg

               Мальовнича Полтавщина для всього світу є батьківщиною Гоголя, місцем Полтавської битви і знаменитою на весь світ "Сорочинською ярмаркою". На початку ХХ століття Полтава стала одним з центрів кондитерської промисловості на Лівобережній Україні. Полтавська кондитерська фабрика одна з найвідоміших компаній Полтавщини.
              Створення ТМ «Сорочинський ярмарок» тісно пов'язано з історією Полтавщини, з Великими Сорочинцями та її знаменитими ярмарками.
               «Сорочинськ
ий ярмарок» це колоритні сцени купівлі-продажу, повні дотепів і жартів, ігри та забави, кобзарі і лірники, мандрівні артисти - саме на ярмарку звичайна торгівля перетворювалася на справжнє свято.
            Ось і майстри-кондитери «Полтавакондитер» захотіли порадувати всіх любителів солодощів нової, яскравою і святковою, кондитерської продукцією, такий же неповторною, як душа українського народу. Так з'явилася ТМ «Сорочинський ярмарок».
                  Навіть логотип нової ТМ «Сорочинський ярмарок» - червоний півник на тлі висхідного сонця, є символом вогню, розквіту і свята - яскравого, смачного!
«Сорочинський ярмарок» - кондитерські вироби, зроблені майстрами «Полтавакондитер» від усієї душі!

 
Закрыть
Дніпропетровськ
Киев